Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Outbound Çağrı Merkezi

TegsoftCC Kampanya Yönetimi

TegsoftCC Kampanya Yönetimi ile Müşteri diyaloğunuzu güçlendirin.

TegsoftCC’nin sunduğu Kampanya Yönetimi içerisinde yer alan Predictive Dış Arama Modülü ve IVR Dış Arama Modülü ile,

• Otomatik dış aramalar gerçekleştirerek hem MT’lerinize zaman kazandırır hem de görüşme maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

• Anket uygulamaları gerçekleştirerek müşteri geri bildirimlerini alabilirsiniz.

• Müşterilerinize yeni servisler ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir, ilgilenen müşterilerinizin MT’leriniz ile direkt görüşmesini sağlayabilirsiniz.

• Kaçan çağrılarınızı bir kampanya olarak tanımlayabilir ve size ulaşmaya çalışan müşterilerinize otomatik dış arama ile geri dönüş sağlayarak müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

Predictive Dış Arama Modülü

TegsoftCC, MT’lerinizin yaptığı tüm dış aramaları takip ederek müşteri bilgilerinde dış arama olarak raporlanmasını sağlar. Aynı zamanda zamandan tasarruf etmeniz için tasarlanmış Predictive Dış Arama Modülü ile aramaları otomatikleştirebilirsiniz.

Bu modül sayesinde, dış aramalar otomatik olarak başlatılır ve Müşteri telefonu açtığı anda MT’ler görüşmeye dahil edilir. Bu özellik, hem zaman hem de görüşme maliyetlerinizi minimuma indirgemenize yardımcı olmaktadır.

Predictive Dış Arama Modülü, Müşterilerinizi bir MT ile görüşmek üzere telefonda bekletmez, müzik dinletmez. Müşterileriniz telefon açıldığı anda MT’ler ile görüşmeye başlarlar. Aynı zamanda tahmine dayalı çalışan bu sistem müşteri temsilcinizin görüşmeyi sonlandıracağı zamanı tahmin eder ve diğer aramayı gerçekleştirir böylece otomatik olarak çağrı kapandığında yeni çağrı ile müşteri temsilcisinden maksimum verim alınır.

IVR Dış Arama Modülü

TegsoftCC Predictive Dış Arama Modülü MT odaklı arama yapabildiği gibi, MT olmadan belirtilecek senaryonun çalışmasını sağlayacak otomatik aramalar da başlatabilir.

Müşterileriniz aranarak bilgilendirme anonsları dinletilebilir, tuşlamalar ile farklı anons ve senaryolara geçişler sağlanabilir, puanlama yapması ve anket sorularına düzenli yanıtlar vermesi istenebilir.

TegsoftCC ile, belirteceğiniz zaman koşulları ve kapasitelere uygun bir şekilde otomatik aramalar başlatabilir; detaylı raporlar ile analizler gerçekleştirebilirsiniz.