Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Uygulama Yönetim Hizmeti

​​​​Günümüz iş dünyası en az teknoloji kadar hızla değişiyor. Alfacom, değişime ayak uydurabilmeniz ve daha güçlü olmanız için ihtiyaç duyduğunuz esnek hizmetleri sizlere sunuyor. Alfacom, Uygulama Yönetim Hizmeti ile, uygulama tarafındaki operasyonel işlerinizden doğan zaman kaybını önlüyor, sadece iş hedeflerinize odaklanmanızı sağlıyor.

​​Alfacom Uygulama Yönetim Hizmeti, uygulamaların, ITIL süreçleri referans alınarak sağlanan, sürekli iyileştirme döngüsü kurgulanan ve ölçümlenen bakım, destek ve yönetim hizmetlerinin tamamını kapsar. Talep ve sorunlarınızın kayıt altına alınmasından, çözümüne kadar olan tüm süreçte uygulamanızın bir bütün olarak çalışması güvence altına alınır.

Uygulama Yönetim Hizmeti'nin Avantajları Nelerdir?

  • Uygulama Yönetim Hizmeti kapsamında, olası değişikliklere karşı ölçeklenebilir bir yapı sağlayan Alfacom, uygulama katmanındaki taleplerinizi, mutabık kalınan hizmet seviyeleri doğrultusunda gerçekleştirir. Böylece aldığınız hizmetin niteliği ve müdahale süresi net olarak tanımlanr, hizmet kalitesi garanti altına alınır, kalitenin ölçülebilmesi ve yönetilebilmesi mümkün olur.
  • İhtiyaçlarınıza göre farklı hizmet modelleri sunan Alfacom, uygulamalarınızın kesintisiz çalışması için gereken hizmetleri, kendi lokasyonunda ya da uzaktan yönetim ile şirketinizin lokasyonunda sunar. Alfacom ayrıca, yerinde dış kaynak danışmanlık hizmeti ile şirketinizin lokasyonunda, yönetimin sizde veya KoçSistem’de olacağı şekilde kaynak sağlar.​
  • Teknoloji ve uygulama katmanındaki tüm portföyünüze danışmanlık, bakım, destek ve yönetim hizmetleri sunulur. Böylece tüm dış kaynak hizmetlerinin yönetim kolaylığı ve tek iletişim noktası üzerinden takibi sağlanır.
  • Her konuda uzman kaynak bulundurmak yerine ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı, doğru zamanda ve doğru miktarda kullanarak hem verimlilik, hem de maliyet avantajı elde edersiniz.