Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

VOIP Gateway & PRI Modemler

Keymile Kutu Modem

LineRunner DTM (SHDSL PRI modem) üzerindeki ışıklar ile kullanımı en kolay SHDSL PRI modemdir. SHDSL PRI modemler için olmazsa olmaz olan hata gösterme ışıklarını kullanarak LineRunner DTM modemin alarmlarını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Günümüzde ISDN PRI hatlar üzerinden aynı anda 30 telefon görüşmesi yapılabiliyor. AVD teknoloji, LineRunner DTM modemleri (SHDSL PRI modem) ile 2 yada 4 tel kullanarak Türk Telekom alt yapısınıda 7 kilometrelik mesafelere kadar 2 Mbps band genişliği ile ISDN PRI hatlar üzerinden SHDSL teknolojisinin avantajı ile dijital ses kalitesini müşterilerine sunuyor.

SDHSL teknoloji LineRunner DTM modemlerin (SHDSL PRI modem) elektriksel olarak kullandığı iletim teknojisidir. PRI modemler katman (layer) 2’de TDM teknolojisini kullanırlar. LineRunner DTM (SHDSL PRI modem) noktadan noktaya haberleşme için kullanılır. Karşısında yine LineRunner DTIM (SHDSL PRI modem) olabilir yada LineRunner LCM kart tipi modem de olabilir. Farklı uygulamalar için Keymile’in çoklu servis hizmeti sağlamak amacıyla ürettiği ATM ve TDM temelli layer 2 teknolojileri kullanan ürünü UMUX (SDH/PDH) ile point to multi point uygulamalarında LineRunner DTM (SHDSL PRI modem) ürünü kullanılabilir.

LineRunner DTM (SHDSL PRI modem) üzerindeki ışıklar ile kullanımı en kolay SHDSL PRI modemdir. SHDSL PRI modemler için olmazsa olmaz olan hata gösterme ışıklarını kullanarak LineRunner DTM modemin alarmlarını kolaylıkla anlayabilirsiniz. LineRunner DTM modem size ISDN PRI bağlantınızda olan hatayı gösterir, aynı zamanda Telekom alt yapısında olan hatalarıda kolaylıkla anlayabilirsiniz. Telekom sektöründeki PRI hatların bir çoğunda LineRunner DTM (PRI modem) kullanılmaktadır

AudioCodes MP118 FXO

  • 2,4,8 veya 24 analog port özelliği ile, gateway analog terminalleri, PBX veya merkezi sistemleri FXO veya FXS kullanarak IP ağına bağlar

  • SIP, H.323, MGCP ve MEGACO gibi birçok protokol ile uyumludur,

  • Analog Media Gatewayler gelişen yeni nesil ağlar için esnek dağıtım ve birlikte çalışabilirlik sunar.

  • AudioCodes Analog Media Gateway kullanarak, Ağ Ekipman Sağlayıcıları ve Sistem Entegratörleri carrier hosted servislerin yanı sıra kurumsal tabanlı uygulamaları birleştirir.

  • 2 ile 24 port arası analog bağlantı sunar

  • PSTN/PBX analog telefonlar (FXS) ile analog dış hatları (FXO) destekler

  • 10/100 Ethernet arayüzü ile IP ağına bağlanır

AudioCodes Mediant 800 E-SBC

Mediant 800 E-SBC, Audiocodes’un Enterprise Session Border Controllers ürün ailesinin bir üyesidir. Küçük ve orta boy işletmeler ile Servis Sağlayıcıların VoIP ağları arasında bağlantı kurulmasını ve güvenlik hizmetlerini sunar.