Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

IP-DECT (Kablosuz) Telefon Sistemleri

Yealink ve Xpeech IP-DECT Telefon Sistemleri (Baz İstasyonu ve El Terminalleri)

YEALINK IP-DECT Telefon Sistemleri

Yealink W80 (W80B/W80DM) IP-DECT Baz İstasyonu

Yealink W80 DECT IP Çok Hücreli Sistem, iki elemandan oluşur: Baz İstasyonu W80B ve DECT Yöneticisi W80DM. W80, kablosuz kapsama ihtiyacı olan kuruluşlara tam kurulum kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. Son derece ölçeklenebilir ve güvenilir bir çözüm yaratmayı amaçlamaktadır.

Sistem, her el terminalinde yalnızca bir çağrı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yalnızca bir baz istasyonunun sınırlı kablosuz kapsama alanından kurtulmanızı sağlar. 100 ahizeyi ve 100 eş zamanlı çağrıyı destekler.

Yealink W53H IP-DECT Telefon (El Terminali)

W53H Kablosuz DECT El Terminali (Kablosuz DECT Ahize), müşteriler için orta ve aktif hareket halindeki iletişimleri için güvenilir ve uygun maliyetli bir seçimdir.

Yealink W56H IP-DECT Telefon (El Terminali)

         

Yealink W56H Kablosuz DECT El Terminali, ağır çağrı yükünü yönetmek için daha fazla kapasite gerektiren işletmeler için ideal olan, sağlam donanımla tasarlanmış birinci sınıf bir telefon.

 

XPEECH IP-DECT Telefon Sistemleri

Xpeech XSD-B1008 IP-DECT Baz İstasyonu

Xpeech XSD-B1008 SIP DECT Baz Istasyon; güçlü kapsama alanı ve yüksek ses kalitesi sağlar; zarif, hafif ve PoE desteklidir.

Aynı ağ üzerinde çoklu-hücre özelliği sayesinde 254 Baz Ünitesi ve 1000 adete kadar El Terminali konumlandırılabilir.

Xpeech XSD-B2016 Dış Ortam IP-DECT Baz İstasyonu

Bir adet Xpeech XSD-B2016 baz istasyonuna dilediğiniz kadar Xpeech IP DECT tanımlanabilir, 10 adet Xpeech IP DECT aynı anda konuşabilir. Xpeech Baz istasyonları en fazla 256 adete kadar genişleyebilir.

Xpeech XSD-T0205 IP-DECT Telefon (El Terminali)

Xpeech XSD-T0205 SIP DECT El Terminali renkli ekranlı; kulaklık çıkışlı (3.5mm) ve 50 dahili rehberli SIP ve GAP destekli; yüksek ses kalitesine sahip DECT telefon seti.

Xpeech XSD-T0410 IP-DECT Telefon (El Terminali)

Xpeech XSD-T0410 SIP DECT El Terminali renkli ekranlı; kulaklık çıkışlı (3.5mm) Titreşimli ve 100 dahili rehberli SIP ve GAP destekli; yüksek ses kalitesine sahip DECT telefon seti.