Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Kulaklıklar

Avaya ve Sennheiser Kulaklıklar

AVAYA Kulaklıklar 

L119 Avaya IX

Çalışanlarınızı, ayarlanabilir kafa bandı, bükülebilir bom mikrofonu ve doğrudan telefon bağlantısı içeren giriş seviyesi bir kulaklıkla donatın.  Avaya L119 model kulaklar çalışanlara eller serbest esneklik ve üretkenlik sağlamak için işlevsellik sağlar.

L129 Avaya IX

Çağrı merkezi ve bilgisayar başındaki UC çalışanları için mükemmel monoaural kulaklık olan Avaya L129, kullanıcıların masa telefonundan dizüstü bilgisayara ve cep telefonuna sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlayan hızlı bağlantı özelliğine sahiptir. Güvenebileceğiniz kalite Avaya kulaklıklarında.

L139 Avaya IX

Güvenilir performansa sahip konforlu, orta sınıf bir kulaklık olan  Avaya L139, çağrı merkezi çalışanları için mükemmel kullanım rahatlığı sağlar. Fırçalanmış alüminyum kafa bandı ve 360 ​​derece bom mikrofonu ile çağrı yapanların kolayca  duymasını ve duyulmasını sağlar.

L149 Avaya IX

Çağrı merkezi çalışanları için mükemmel olan bu orta sınıf kulaklıkla esnekliği ve üretkenliğinizi artırın. Avaya L149 model kulaklıklar pürüzsüz, fırçalanmış alüminyum kafa bandı iş günü konforu sağlarken, 360 derecelik bir bom mikrofon rahatlık  ve daha fazla kullanılabilirlik sağlar.

L159 Avaya IX

Avaya’ nın bu üst düzey, binaural kulaklığı  birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi ve en üst düzeyde konfor sunar. Bluetooth özelliği, LED göstergeleri ve 360 ​​derecelik bomlu mikrofon ile bu Avaya L159 kulaklık kullanıcıların beklediği kalite, esneklik ve güvenilirliği sağlar.

 

SENNHEISER Kulaklıklar 

Sennheiser SC 130 USB CTRL Tek Taraflı

C 130 USB CTRL kablolu kulaklık, mükemmel sese, modern stile ve konfora değer verirken UC özelliğiyle çok geniş bir kullanım alanı sağlayarak harika bir izlenim bırakır; çağrı merkezi, iş istasyonu, ofis içerisinde hareket ederken veya işe giderken, her alanda rahat kullanmanız için tasarlanmıştır. Noice Canceling ve Voice Clarity özellikli mikrofonu çağrı merkezleri gibi gürültülü ortamlarda çalışırken bile görüşmelerinizde sanki yüz yüze sohbet ediyormuşsunuz gibi her sözcüğün net ve anlaşılır olmasını sağlar.

Kablonun üzerinde bulunan call control paneli ile kulaklığınızı rahatça kontrol edebilir, Cevapla / bitir / tekrar arama, ses açma / kapatma, mikrofonu sessize alma özelliklerinin komutunu doğrudan buradan  verebilirsiniz. Sennheiser SC 130 USB CTRL Tek Taraflı USB Kablolu Kulaklık, Gizlenebilir mikrofon kolu, tercihinize göre sünger ya da deri kulak padleri ve ayarlanabilir yapısı ile rahatlık ve konforunuza önem verir.

Sennheiser SC 60 ML USB CTRL Çift Taraflı - UC

Sennheiser SC 60 USB ML Çift Taraflı Taçlı USB Kablolu UC Kulaklığı Gürültü filtreleme özellikli çift taraflı UC kulaklığı; USB bağlantısı ile bilgisayara ses kartı olarak eklenir; kablo üzerinde ses ve çağrı kontrol ünitesi içerir; Microsoft Skype For Business uyumlu; kablo uzunluğu 210 cm 

Microsoft Skype için optimize - Entegre çağrı kontrolü ve USB konektörü ile
Sennheiser HD ses netliği - doğal bir dinleme deneyimi için geniş bant ses
Gürültü engelleyici mikrofon - Optimum konuşma netliği için ortam gürültüsünü filtreler
Yüksek Konfor - rahat giyiyor için hafif bir kulaklık büyük kulak yastığı
Çift taraflı kullanım biçimi - gürültülü ortamlarda stereo HD ses reprodüksiyonu için
Bükülebilir bom kolu - mikrofon konumu her zaman optimal olmasını sağlar.
Kontrol özellikleri arayın: Bir arama, ses yukarı / aşağı, mikrofon susturma Cevap / bitir, Giden son aranan numarayı tekrar aramak

Paket içeriği: Kulaklık; akustik sünger kulak yastığı (kulaklığa takılı)

Sennheiser SC 135 USB CTRL Tek Taraflı - UC

SC 100 serisi kulaklıklar ile harika bir izlenim bırakın. Çağdaş şık tasarımlı SC135 model kulaklık ile hem çağrılarda hem de multimedya istekleriniz için mükemmel ses kalitesini keşfedin.

Noise Cancelling özelliği, izlenebilir mikrofon kolu, tercihinize göre sünger ya da deri kulak padleri ve ayarlanabilir yapısı ile rahatlık ve konfor için tasarlandı.

Sennheiser SC 160 USB CTRL Çift Taraflı

SC 160 USB CTRL kablolu kulaklık, mükemmel sese, modern stile ve konfora değer verirken UC özelliğiyle çok geniş bir kullanım alanı sağlayarak harika bir izlenim bırakır; çağrı merkezi, iş istasyonu, ofis içerisinde hareket ederken veya işe giderken, her alanda rahat kullanmanız için tasarlanmıştır. Noice Canceling ve Voice Clarity özellikli mikrofonu çağrı merkezleri gibi gürültülü ortamlarda çalışırken bile görüşmelerinizde sanki yüz yüze sohbet ediyormuşsunuz gibi her sözcüğün net ve anlaşılır olmasını sağlar. 

Kablonun üzerinde bulunan call control paneli ile kulaklığınızı rahatça kontrol edebilir, Cevapla / bitir / tekrar arama, ses açma / kapatma, mikrofonu sessize alma özelliklerinin komutunu doğrudan buradan  verebilirsiniz. Sennheiser SC 160 USB CTRL Tek Taraflı USB Kablolu Kulaklık, Gizlenebilir mikrofon kolu, tercihinize göre sünger ya da deri kulak padleri ve ayarlanabilir yapısı ile rahatlık ve konforunuza önem verir.

Sennheiser SC 165 USB CTRL Çift Taraflı - UC

SC 100 serisi kulaklıklar ile harika bir izlenim bırakın. Çağdaş şık tasarımlı çift taraflı SC165 model kulaklık ile hem çağrılarda hem de multimedya istekleriniz için mükemmel ses kalitesini keşfedin.

Noise Cancelling özelliği, izlenebilir mikrofon kolu, tercihinize göre sünger ya da deri kulak padleri ve ayarlanabilir yapısı ile rahatlık ve konfor için tasarlandı.

Sennheiser SC 230 USB CTRL II Tek Taraflı - HD Ofis

Gürültü filtreleme özellikli tek taraflı telekom kulaklığı; USB sonlandırmalı yekpare kablolu; bilgisayara ses kartı olarak eklenir; kablo üzerinde ses ve çağrı kontrol ünitesi içerir; kablo uzunluğu 290 cm 
Paket içeriği: Kulaklık; elbise klipsi; sünger & deri kulak yastığı manyetik kablo tutucu; saklama çantası