Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Konferans Telefonları

Avaya ve Poly (Plantronics-Polycom) Konferans Telefonları

AVAYA Konferans Telefonları 

B109 Avaya IX

Küçük bir boyutta büyük kullanım kolaylığı sağlayan konferans telefonu. . B109 konferans telefonu ile her yerde kişisel konferans yapabilirsiniz. Birçok konferans uygulamasıyla kristal netliğinde ses kalitesi ve entegrasyon sağlayan bu cihaz, birkaç iş arkadaşınızla toplantı yapmak veya yoldayken kulaklıklı mikrofon setine alternatif olarak kullanım için mükemmeldir.

B199 Avaya IX

Basit ve güçlü çözüm, her boyuttaki konferans salonlarında tek dokunuşla toplantı girişi ve kristal netliğinde ses kalitesi sağlar. Katılımcılar ses bozukluğu olmadan odanın içinde serbestçe hareket edebilirler.

B189 Avaya IX

Avaya'nın en gelişmiş konferans telefonuyla tanışın. Verimliliği ve kullanımı kolaylaştıran yerleşik özelliklerle doludur. HD ses ve beş inçlik renkli dokunmatik ekran ile her toplantıyı kolayca yönetmenizi sağlar.

B179 Avaya IX

Yönetim kurulu odalarına ve büyük konferans odalarına net ses ve akıllı özellikler sunan basit, sofistike bir konferans görüşmesi çözümüyle işbirliği ve üretkenliğinizi artırın.

B169 Avaya IX

B169 ile konferans görüşmesi hiç bu kadar kolay ve kolay olmamıştı. Kablosuz teknoloji, ihtiyaç duyduğunuz her yere götürebileceğiniz anlamına gelirken, olağanüstü ses kalitesi ve sezgisel özellikler kullanıcıları sürekli bağlı ve üretken tutar.

B159 Avaya IX

Yönetim kurulu odalarına ve büyük konferans odalarına net ses ve akıllı özellikler sunan basit, sofistike bir konferans görüşmesi çözümüyle işbirliği ve üretkenliğinizi artırın.

Avaya B159 çok sayıda akıllı özellik sunar. Kullanıcı görüşmelerini SD hafıza kartlarına kaydedebilir, hat tipi modu ile üç bağlantı teknolojisi (analog, hücresel ve USB) arasında geçiş için kullanabilir. Konferans kılavuzu çok katılımcılı aramalar yapılmasını ve arama gruplarının kaydedilmesini sağlar, aynı gruba sıklıkla arama yapıldığında oldukça faydalıdır.

B149 Avaya IX

B149, kristal netliğinde ses sağlamak üzere tasarlanmış Avaya’nın patentli OmniSound® 2.0 ses teknolojisine sahiptir. Kullanıcı telefon rehberi kontaklarını kaydetmek ve çok katılımcılı aramaları ya da önceden programlanmış grup aramaları kolayca kurmak için konferans kılavuzunu, SD hafıza kartına çağrıları kaydetmek için dahili kaydetme fonksiyonunu kullanabilir. Opsiyonel genişleme mikrofonları ile Avaya B149, büyük konferans odalarında kullanım için idealdir.