Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Yeastar IP Santraller

YEASTAR IP İletişim Çözümleri

Tek Merkezli veya Çok Konumlu Karmaşık Ağa Sahip Kuruluşlar için IP Santral Çözümleri

Yeastar K2

Donanım ve yazılım olarak mevcut olan Yeastar K2 IP Santral, 2000 kullanıcıyı, 500 eşzamanlı çağrıyı ve 400 VoIP hattını destekleyerek orta ve büyük ölçekli işletmelere tam esneklik ve yetenek sağlar. Bugünün ve yarının iletişim ihtiyaçları için tasarlanan Yeastar K2 IP Santral, olağanüstü güvenilirlikle kurumsal düzeyde özellikler sunar ve bir sonraki seviye Linkus UC Softphone ile olağanüstü uzaktan çalışma çevikliği sağlar.

Yeastar S Serisi

Yeastar Linkus UC yazılım telefonu ve Linkus Bulut Hizmeti ile çalışmak için S-Serisi VoIP PBX ile her yerde, herhangi bir cihazda iş yapmanın nihai rahatlığını yaşayın . Ses, anlık mesajlaşma, konferans, iletişim durumu ve daha fazlasını tek bir platformda birleştirerek rekabette avantaj kazanın.

Yeastar P Serisi

Müşteri beklentileri yükseldi. Bu nedenle KOBİ’lerin daha sofistike iletişim ihtiyaçlarını karşılamaları için özel olarak tasarlanmış P-Serisi IP Telefon Santral Sistemleri, ses, mobilite, iletişim durumu, web uygulaması, işbirliği ve daha fazlasını içeren bir hizmet paketini sarmalayan tümleşik bir sistemdir.

Windows, MAC, Android, iOS ve web tarayıcıları için bir dizi uygulama aracılığıyla çalıştırılan Linkus Birleşik iletişim uygulaması, ayrıca P Serisi PBX kullanıcılarının cep telefonlarını ve masaüstlerini kolayca ofis telefonlarına dönüştürmesini sağlar. Bu yüzden ofiste, hareket halindeyken veya evden çalışırken bağlantıda ve üretken kalmak için Linkus UC İstemcilerini kullanın.

.

.