Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Avaya Telefonlar (IP ve IP-DECT)

AVAYA IP TELEFONLAR

J129 Avaya IX

Küçük ekranı ancak  uygun fiyatı  ile  kullanımı kolay ve son derece işlevsel bir SIP telefonda temel çağrı yönetimi özellikleriyle güvenli, güvenilir sesli iletişim kurabilirsiniz.

J139 Avaya IX

Parlak, özelleştirilebilir renkli ekrana sahip modern bir IP telefonun keyfini çıkarın. Temel ses özellikleri yanında kullanıcının kendi  ihtiyaçları için kişiselleştirme seçenekleri sunan  mükemmel bir IP telefon.

J159 Avaya IX

Bu IP telefonu çok sayıda işlevselliği küçük bir kaba yerleştirir. Birçok özellik düğmesi, dört ekran yazılım tuşu, renkli ekran, yüksek kaliteli  ses, kulaklık için hazır, isteğe bağlı Wi-Fi. Hepsi harika bir fiyata.

J169 Avaya IX

Yüksek performans ve uygun fiyat.  J169 telefonu, iletişimi zenginleştiren ve günlük kullanıcılar için verimliliği artıran yüksek kaliteli  ses ve işlevsel özellikler sunar.

J179 Avaya IX

Gelişmiş ve sorunsuz işlevsellik için rekabetçi fiyatlı, yüksek performanslı bir telefon olan J179 ile personellerinizin  yeteneklerini artırın.

K155 Avaya Vantage

Modern Yüksek Teknolojiye sahip ve  her boyuttaki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir UC cihazı olan K155 ile profesyonel masaüstü deneyiminizi teknolojiye dönüştürün. Entegrasyon yeteneği ve gelişmiş işlevselliğe sahip güçlü yapısı dokunmatik 5 inch ekran ile K155 sizin  iş akışınıza ve iş süreçlerinize uygun benzersiz deneyimler sunar.

K165 Avaya Vantage

Android işletim sistemli K165 ile profesyonel masaüstü deneyiminizi teknoloji ile  buluşturun. Kamerasız  K165 model, masaüstü telefon ile  akıllı cihazların mükemmel bir karışımıdır. Parlak, kristal netliğinde 8” bir ekranda gelişmiş özellikler ve multimedya iletişimi sağlar. Ayrıca iş akışlarınıza ve iş süreçlerinize uygun benzersiz uygulamalar ve deneyimler oluşturmanıza olanak tanır.

K175 Avaya Vantage

Göz alıcı, arkadaş canlısı K175 modeli, K165'te bulunan her özelliği bir kamera ilavesi ile sağlar. Masaüstü telefon kullanım alışkanlıklarınızı  güçlü özellikler ve bir uygulama platformunun esnekliği ile kişiselleştirin ve özelleştirin.

9641 H323-SIP Avaya 9600

Sekreter,Resepsiyonist ve İdari Personel gibi telefonu yoğun olarak kullananlar için tasarlanmıştır
Yüksek çözünürlük ve dokunmatik ekran
Genişband ses,ahize ve kulaklık bağlantısı
250 kişilik telefon hafızası
2 Ethernet (10/100/1000) bağlantısı
Klavye
Kısa mesaj desteği
USB bağlantı
H.323 ve SIP desteği
HTML ve JAVA desteği

 

AVAYA IP-DECT (Kablosuz) TELEFONLAR

3730 Avaya IX

Verimli ve güvenilir telefon. Kendi  telefon rehberi, merkezi telefon rehberine erişim, sesli posta ve çok daha fazlasını içeren 3730 ile özgür dolaşım esnekliğine kavuşun.. 3,5 mm kulaklık jakı ve 16 saat konuşma süresi sağlayan bir pil ile mobilite ve üretkenlik sağlamaya hazır bir telefon. 

3735 Avaya IX

Kurumsal düzeyde kullanılacak güvenilir bu DECT telefon, hastaneler, perakende satış alanları, geniş alan fabrika depo alanları gibi işletmelerin  mobil personel yoğun  çalışma ortamlarında kullanım için mükemmel olan profesyonel özellikleri personellerin kullanımına sunuyor.

3745 Avaya IX

Ne zaman ve nerede çalışacak ne ortamda çalışılacağı belli olmayan işletmeler için tasarlandı. 3745 telefon özellikle  fabrikalar, kimya fabrikaları, değirmenler ve daha fazlası gibi zorlu çalışma ortamlarında performans gösteren sağlam bir kablosuz telefondur. Darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısı  nedeniyle bu  yerlerde iletişim kanallarınızın  her zaman açık olmasını sağlar.

3749 Avaya IX

Madencilik, petrol ve gaz, kimyasal işleme, nükleer tesisler gibi tehlikeli, patlama olasılığı bulunan ortamlarda çalışan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yoğun çalışma ortamlarında güvenilir iletişimi kullanıcılarına sunar.