Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Yealink IP Telefonlar

Yealink T20P - Giriş Seviyesi ve HD IP Telefon

Yealink T20P SIP Telefonu ses hizmetini Texas Instrument TITAN chipset ve Texas Instrument'in yön veren VOIP telefon teknolojisiyle HD kalitesinde sunar.

UYGUN FİYAT

Uygun fiyatlarıyla ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink T20P IP Telefonu özellikle yazılım tabanlı, asterisk IP santral hizmeti veren firmaların tercih ettiği bir numaralı ürün haline geldi. Bu konumlamanın ardında uygun fiyatın yanı sıra mükemmel bir ergonomi ve şık tasarım yatıyor, çünkü en iyi kalitedeki ekipmanlar seçilerek üretilmiş olan Yealink T20P IP Telefonu özellikle daha etkin ve rahat çalışmaları için tasarlanmıştır ve ileri seviyedeki birçok IP telefondan daha fazla özelliğe sahiptir.

MÜKEMMEL SES KALİTESİ

2 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T20P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir. Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir, bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

Yealink T22P - 3 SIP Hatlı IP Telefon

Yealink T22P IP Telefonu; sezgisel kullanıcı arayüzü ve gelişmiş fonksiyonlarıyla kullanıcıların çalışmasını kolaylaştırır.


MÜKEMMEL SES KALİTESİ

3 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T22P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir.Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir,bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

Esnek kurulum ve farklı haberleşme uygulamalarına uygunluğuyla Yealink T22P IP Telefonu kurumsal müşteriler için ideal VoIP telefon olup uygun maliyetli çözüm olarak işlerinizi etkin yapmanızı sağlar, size güvenli ve kesintisiz haberleşme deneyimi sunar.

ÜSTÜN KALİTE 

Yealink T22P VoIP Telefonun elektronik devresinde kullanılan tüm komponentler ve gövdesini oluşturan tüm malzemeler Yealink Ar-Ge’sinde çalışan 150’nin üzerindeki mühendis tarafından uzun yıllar dayanmak üzere seçilmiştir.

Texas Instrument TITAN chipset ve Texas Instrument'in yön veren VOIP telefon teknolojisiyle Yealink T22P SIP Telefonu HD kalitesinde ses hizmeti sunar.

Yealink T26P - Operatörler için IP Telefon

Yealink'in operatörlere ve yöneticilere yönelik tasarladığı Yealink T26P IP Telefonu günlük iş yaşamındaki en iyi üretkenliği ve etkinliği elde etmek için tasarlanmıştır.

ÜSTÜN KALİTE ve KONFOR

Yealink T26P IP Telefonunun TI TITAN chipset donanımı ile Full HD teknolojisi birleşince kusursuz bir kullanıcı deneyimi mümkün hale geliyor.

3 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T26P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir.Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir, bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

Yealink VP530 - IP Video telefon

Tümleşik ses ve video uygulamaları için işlevsel IP video telefonu olan Yealink VP530 IP Video Telefonu ile hem görüntülü görüşme gerçekleştirilir,hem de dokunmatik ekranı sayesinde dokunmatik telefonlardan vazgeçemeyenlere konforlu çalışma imkanı sunar.


GÖRÜNTÜLÜ ve DOKUNMATİK IP TELEFON

Dokunmatik ekran ve görüntülü görüşme özelliği bugün bütün mobil telefon modellerinde istenen temel özellikler konumuna geldi ve yenilikçi tasarımı ilke edinen Yealink tüm dünyanın beklentilerine uygun olarak masada kullanılmak üzere Görüntülü ve Dokunmatik IP Telefon üretti.

Bugünün yoğun çalışan yöneticileri Yealink VP530 IP Video telefonun geniş ekranı ve kolay kullanımı sayesinde ihtiyaç duydukları iletişim araçlarına tek bir cihazdan ulaşmanın rahatlığını yaşıyorlar.

2 Megapiksel CMOS kamerası ve 7 inch 800 x 480 piksel ekranı bulunanYealink VP530 IP VideoTelefonu görüntülü iletişimi yüz yüze görüşmenin kalitesinden ayırd edilemeyecek biçimde kusursuz sunar.