Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Görüntülü (Video) Konferans Sistemleri

Avaya ve Yealink Görüntülü Konferans Sistemleri

AVAYA Konferans Sistemleri 

TC220 Avaya IX Oda Video Sistemleri

Büyük toplantı odaları için akıllı çözüm, etkin bir konuşmacıya odaklanarak toplantıyı akıllı bir şekilde yönlendirir. Ses izleme ve yüz tanıma kombinasyonuyla, aktif hoparlörün (veya hoparlörlerin) konumunu doğru bir şekilde tanımlar ve çift kamera ile bir görünümden diğerine geçişi akıcı bir şekilde gerçekleştirir.

CU360 Avaya IX Video İşbirliği Birimi

İşiniz buluta taşınıyor. İşbirliği de öyle. CU360 video konferans sistemi size bulut uygulamalarında ve video kullanımındaki akıcılığı, hareket halinde erişim sağlamak için benzersiz kullanım kolaylığı sağlar. Avayanın yeni nesil teknolojisini kullanan bu cihazı video iletişiminin kolay ve etkili olmasını sağlar.

İster ofiste, ister evde, ister grup toplantılarına katılın, Avaya CU360 İşbirliği Birimi bulut için tasarlanmış olup bulutun sahip olduğu her şeyi sunan benzersiz Avaya yeni nesil teknolojileri ile üretilmiştir.

XT Telepresence Avaya IX Toplantı Odası Video Sistemleri

Toplantı odanızı bir video toplantı alanına dönüştürün. Bu cihaz bireysel kullanım ve kurumsal ihtiyaçları için esnek çözümler sunar . HD video, stereo ses ve hızlı veri paylaşımı bu “odada” gerçekleştirilir.

XT240 Avaya IX Oda Video Sistemleri

Video görüşmeleri hiç bu kadar kolay ve heyecan verici olmamıştı. HD 1080p çözünürlük ile içerik paylaşmak ve video ile karşılıklı etkileşim kurmak zengin ve kusursuz bir deneyim sağlar. Tümleşik çoklu konferans gibi özelliklerle bu hepsi bir arada aygıt, kurumların video konferans gereksinimlerini karşılamaya hazırdır.

XT4300 Avaya IX Oda Video Sistemleri

Beklediğiniz düşük maliyetli, HD video konferans çözümü talebinizi Avaya XT 4300 ile karşılarız. Her konferans odasında verimliliği artırmak için sezgisel işlevlerle verimli, yüksek kaliteli performans sunar. Ayrıca, Apple ve Microsoft uygulamaları ve cihazlarıyla uyumluluk konusunda ayrıcalık sağlar.

XT5000 Avaya IX Oda Video Sistemleri

Olağanüstü video, ses ve veri kalitesini bu cihazda yaşayın. XT5000 konferans sistemi herhangi bir konferans odasını üretkenlik ve ilgi çekici iletişim için yüksek güçlü, çok yönlü bir alana dönüştürmek için üretilmiştir. Zarif tasarımı ve sezgisel arayüzü ile her konferans görüşmesini sorunsuz gerçekleştirmeye hazırdır.

XT7100 Avaya IX Oda Video Sistemleri

XT serisi video konferans odası sistemlerindeki amiral gemisi XT7100 sistemi, işletmenizin görüntülü konferans iletişimlerinde performans ve olağanüstü verimlilik sunar. Her toplantının her anını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış hepsi bir arada, kullanımı kolay konferans çözümü ile işletmeniz daha fazlasını başarabilir.

Avaya XT7100 sistemi Yüksek Verimli Video Kodlama (HEVC) gelişmiş video sıkıştırma teknolojileri arasındaki H.265 HEVC standardını destekler

H.265 standartı H.264 standartının video sıkıştırma verimliliğini artırırken gereken bant genişliğinin yarısı ile 60 fps Full HD 1080p video iletişimi sağlayarak bu sisteme daha düşük sahip olma maliyeti ile kullanım imkanı sağlar.

OCC Merkezi Avaya IX Grup Kameraları Hub Noktası

Tüm ofislerin küçük bir video konferans odasına dönüştürülmesini sağlar. Dizüstü bilgisayarlar için Avaya video kitinin temel bileşenidir. İhtiyacınız olan tek şey kamerayı, ses cihazını ve odanın ekranını bu kutuya bağlamak, bunun için tekihtiyaç bir USB kablosudur.