Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Avaya IP İletişim Çözümleri

Avaya IP Santraller

Donanımdan yazılıma farklı uygulamaları ile Avaya’nın gelişmiş iletişim çözümü olan Avaya IP Office küçük, orta ve büyük ölçekli tüm şirketlerin kendilerine özgü iletişim ihtiyaçlarını etkin bir maliyetle karşılamak üzere tasarlanmış sistemdir. Bu sistemler telefon, birleşik mesajlaşma, yerden bağımsız mobilite sağlanması, çağrıların kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi, tüm IP Telefon ihtiyaçlarında firmalara uygun maliyetli çözüm sunar.
 
Alfacom, uzman kadrosuyla gereksinimlerinizi yerinde tespit ederek, Avaya’nın ses, data ve görüntülü iletişim sistemleriyle bu gereksinimlerinizi en uygun şekilde karşılayan bir teknolojik altyapı oluşturmanızda, ayrıca Alfacom güvencesiyle teknik destek, bakım ve yönetim hizmetleri verme konusunda size her zaman yardımcı olacaktır.

Avaya IP Office - Cloud Office

Avaya IP Office  donanım ve sunucu temelli yapısı ile 100 aboneden 3000 aboneye kadar kullanıcılar için  ölçeklenebilirlik, iş devamlılığı ve verimlilik anlamında kolaylık sağlıyor.

Her  ölçekli işletmelere iletişim alanında kolaylık sağlayan Avaya IP Office sistemi oldukça esnek ve ölçeklenebilirdir,  çeşitli bütçeleri karşılayacak şekilde yapılandırılabilir; tekli veya çoklu ofisleri destekler ve analog, dijital veya  IP  ortamlarına kolayca kurulabilir .

İster ofis personeli   yoğun bir ortam olsun, ister satış saha mobil personeli yoğun bir çalışma ortamı olsun, ister tek ofis, ister birden çok ofisiniz ve şubeniz olsun, ister kendi lokasyonunuzda kurulu sunucu üzerinde çalışan sistem isteyin, isterseniz  Bulut-Cloud üzerinde çalışan  bir sistem isteyin  Avaya her  işletmenin  iletişim gereksinimlerini 

karşılayacak şekilde akıllı iletişim platformlarını kullanımınıza sunmaktadır. 

Avaya, kısa bir süre sonra   Powered by Avaya IP Office çözümünün şasi tip satışlarını sona erdirerek bulut temelli  birleşik iletişimlere (UC) odaklanmayı artırıyor.

Avaya, “gerçekten farklılaşmış dünya standartlarında” bir  çözümü sağlayacak olan Avaya Bulut Ofisi'ne (Avaya Cloud Office)  odaklanarak sunmuş olduğu tüm özelliklerinin her yerde kolayca büyük donanım yatırımı yapmadan erişilmesini kolaylaştırıyor.

Avaya Cloud-Bulut Sistem  ile tüm hantal donanım yatırımlarından, bakım sözleşmelerinden, yazılım güncellemelerinden, uzun mesafe ücretlerinden, servis kesintilerinden kurtulabilirsiniz. Tüm iş iletişimleriniz bulutta taşınır, bulut sistemin de bir iletişim sistemine sahip olmak sanki merkezde ofiste  uzmanlar tarafından yönetilen, arıza korumalı yedekli, yeni nesil yazılımları çalıştıran bir süper veri merkezine  sahip olmak gibidir. Böylece bir felaket durumunda tüm çağrılarınızı hemen aktif olan başka bir ofise yönlendirebilirsiniz.

Bulut Sistem ile Maliyetleri Düşürün, Verimliliği Artırın, Müşteri Beklentilerini Aşın

Esnek Genişleme: Daha fazla lisans, ofis telefonu ve yazılım telefonu ekleyerek büyüdükçe telefon sisteminizi kolayca genişletin, isterseniz kalıcı lisans alarak isterseniz abonelik yöntemi ile istediğiniz kullanıcı sayısına kolayca ulaşın

Şebeke Oluşturma: Birden çok ofisi, ev ofisleri  birbirine bağlayın ve uzak mesafe arama maliyetlerini azaltın

Hareketlilik: Mobil kullanıcıların, satış  ve saha ekiplerinin sisteme bağlanarak her an erişilebilir olmasını  ve herhangi bir yerden telefonla arama yapmasını çağrı almasını sağlayın.

Esneklik: Avaya birleşik iletişim ve müşteri hizmeti alanlarında verimliliği artıran uygulamalar sunmaktadır. Çalışanların hiçbir zaman gelen aramayı kaçırmamasını ve müşteriler ofis dışında olsa bile müşterilerin doğru kişiye ulaşmasını sağlar

Avaya  sistemlerinin esnekliği sayesinde işletmeler büyüdükçe  oluşan ihtiyaçlarını karşılamak üzere uygun maliyetli çözümler  sunar. 

Santral  sistem çözüm önerilerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.